تولید سازه قاب فلزی سبک ال اس اف lsf

  • از

تولید سازه های قاب فلزی سبک ال اس اف lsf

با بررسی تاریخ معماری و شهرسازی می بینیم که با گذشت زمان ، با اینکه بشر قادر به ساخت سازه های مجلل و پر زرق و برق تری نسبت به قبل بوده است ، با چشم پوشی از موارد نادر و سفارشی ، از نقطه ای به بعد به ویژه در انبوه سازی های خود از فناوری و شیوه های مهندسی روز در مسیر ساخت سازه هایی ساده ، ایمن ، ارزان و سبک تر و با سرعت اجرای بالاتر استفاده کرده است .

nodigging p 2286474213663479627 1 2286474213663479627

بدیهیست که سازوکار ، ماشین آلات یا دانش نیروهای انسانی (از مهندسین ارشد گرفته تا کارگران ساده یک پروژه) به صورت روزافزون در حال تکامل و پیشرفت بوده و ساختمانی که تا همین یک دهه پیش طراحی و ساخت آن برای معماران ایرانی پر از رمز و راز و سوال بوده یا به صورت آرزویی دست نیافتنی مطرح می شده است ، امروزه به عنوان گزینه اول این افراد و مجموعه ها به سادگی پیاده می شود .

با توجه به این توضیحات ، طراحی و ساخت ساختمان پیش ساخته به عنوان محصولاتی با مقاومت بالا ، هزینه ای مقرون به صرفه ، سرعت قابل توجه ساخت و دیگر مزایایی که در یادداشت های مرتبط به آن ها پرداخته ایم یکی از مصادیق همین روش های ساخت و ساز مدرن است که با وجود دور از دسترس بودن در دهه های گذشته ، امروزه یکی از پایه های ثابت ساز و ساخت به ویژه در ساختمان های یک یا دو طبقه و ویلایی می باشد .

سبک سازی با سازه های ال اس اف و سی اف اس LSF & CFS

در گذشته های نه چندان دور تصور بر این بود که با نفوذ بیشتر پی ساختمان در زمین و همچنین استفاده بیشتر از مصالح در ساختار آن ، این ساختمان در برابر تهدیدات فیزیکی از جمله زلزله مقاومت بیشتری خواهد داشت ؛ غافل از اینکه این عوامل با داشتن تأثیراتی بالعکس ، سبب می شد تا یک سازه با زمین درگیری بیشتری داشته و با کوچکترین لرزش ، در شرف خلق فاجعه ای بزرگتر قرار گیرد .

IMG 20201220 WA0011

به همین دلیل سبک سازی یا Light Construction به عنوان یکی از مباحث معماری مدرن ، به مجموعه ای از قوانین و فنونی گفته می شود که در عین حفظ مقاومت سازه ، با کاهش وزن مصالح یا استفاده از متدهایی که به مصرف کمتر آن ها می انجامد ، در پی کاهش بار مرده ساختمان می باشد .

تولید سازه فلزی سبک ال اس اف LSF

LSF یا Light Steel Frame ال اس اف به معنی قاب سبک فولادی ، به عنوان یکی از واسطه هایی که به سبک سازی یک ساختمان کمک می کند ، در حقیقت اسکلتی فلزی می باشد که با داشتن تیر و ستون هایی از استیل نورد شده وظیفه باربری بارهای ثقلی و لرزه ای را بر عهده دارد . این قطعات که پس از انتخاب نقشه مورد نظر کارفرما طراحی می شوند ، با تولید به واسطه مقاطع فولادینی که ضخامتشان به 2.5 میلیمتر هم نمی رسد ساخته شده و به طریقی که بارهای ساختمانی به بهینه ترین شکل ممکن روی آن ها تقسیم گردند ، ساخته می شوند .

artplacgesso p 1868281927578231073 1 1868281927578231073

گفتنیست که پس از تولید سازه lsf ال اس اف ، این قطعات فلزی با انتقال به سایت مورد نظر ، به واسطه پیچ های سر مته ای ، بولت و دیگر اتصالات به یکدیگر متصل شده و اسکلت اولیه ساختمان را به وجود می آورند .

گروه صنعتی بیجین پارس اولین طراح و تولید کننده ماشین آلات رول فرمینگ مقاطع مختلفLSF  و CFS تمام اتوماتیک با سیستم منحصر به فرد کامپیوتری در ایران است .

تولید صنعت بیجین پارس

با تلاش شبانه روزی مهندسین و متخصصان مجموعه بیجین پارس موفق به ساخت این دستگاه که قابل رقابت با دستگاههای مشابه اروپایی ، آمریکایی و کانادایی می باشد ، گردیده است و نیز در این راستا موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن شده است .

همچنین این مجموعه ﻗﺎدر اﺳﺖ ﻫﻤﺰﻣـﺎن ﻋﻤﻠﯿﺎت ﻓﺮم دﻫﯽ و ﭘـﺎﻧﭻ را روي اﻧـﻮاع ورق ﻫـﺎي(ﮔــﺎﻟﻮاﻧﯿـﺰه ، روﻏﻨـﯽ ، ﺳﯿـﺎه ، آﻟـﻮﻣﯿﻨﯿـﻮم ، اﺳﺘﻨﻠﺲ اﺳﺘﯿﻞ) ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ و دﻗﺖ ﺑﺎﻻ (1.0 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘـﺮ)اﻧﺠـﺎم دﻫﺪ و ﺑﺎ در اﺧﺘﯿـﺎر داﺷﺘﻦ ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ و ﺗﮑﻨﺴﯿﻦ ﻫﺎي ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑـﻪ و ﻣﺴـﻠﻂ ﺑﻪ داﻧﺶ روز در ﻓﻀﺎي ﻣﻨﺎﺳﺐ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ اي ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻟﻤﺎﻧﻬﺎي ﺳﺎزه ایي، غیر سازه ایی و اﺗﺼﺎﻻت در راﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺳﺎزه ﻫﺎي سبک LSF، CFS، سازه های خورشیدی (با انواع فرم ها و پانچ ها) و پروفیل کنافی را در ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن و ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ در طرح های متنوع اراﺋﻪ دﻫﺪ.

نوآوری، کیفیت و خدمات به موقع را با بجین پارس تجربه کنید

تخصصی ترین مجموعه فعال در زمینه تولید سازه های فولادی سبک

SERVICES AND PRODUCTS OF BEJIN PARS INDUSTRY PRODUCTION FACTORY :

 

-Sales of New Zealand and Canadian structures

-Design and production of solar power plant sections and structures

-LSF Structural Roll Forming Services
-Equipping workshops and Production of
prefabricated houses and conex

خدمات و محصولات مجموعه تولید صنعت بِجین پارس :

فروش سازه های نیوزلندی و کانادایی
طراحی و تولید مقاطع و سازه های نیروگاه خورشیدی
خدمات رول فرمینگ سازه ال اس اف
تجهیز کارگاه و ساخت خانه های پیش ساخته و کانکس

تماس با ما  :

  • ایمیل شرکت : bejinpars@gmail.com
  • شماره تلفن دفتر : 22193494-021
  • شماره های تماس کارخانه : 02156258237-02156258238
  • شماره فکس : 89771637
  • آدرس کارخانه : جاده قدیم قم ، کیلومتر ۵ ، جاده چرم شهر ، ناحیه صنعتی بجین ، خیابان چهارم غربی، پلاک 39 کد پستی ۱۸۳۵۱۹۱۷۱۹
  • آدرس دفتر : تهران خ پاسداران خ گل نبی پلاک ۴۰واحد ۴۰۴ کد پستی ۱۹۴۷۹۵۳۶۸۳
  • همراه مهندس چشمه علائی :09123399587