تولید کننده سازه های ال اس اف و سی اف اس lsf و cfs

  • از

تولید سازه ال اس اف

تولید صنعت بجین پارس با کارخانه تولید رول فرم سازه های ال اس اف و سی اف اس  و با رزومه ای قوی و تجربه ای چندین ساله برترین گزینه جهت ساخت یا توسعه بنا شما با این سیستم خواهد بود.

ما محصولات خود را با برترین کیفیت و پایین ترین قیمت ارائه می دهیم 

فقط با یک تماس با ما در مدتی کوتاه خانه ساخته شده و پیش ساخته خود را تحویل خواهید گرفت

ما برای هر نیاز شما یک پیشنهاد داریم

 تولیدات بجین پارس از استانداردهای معتبر جهانی و مقررات ملی ساختمان ایران تبعیت می کند و طراحی ها با استفاده از بخش نامه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران بر اساس آیین نامه AISI IBC آمریکا و همچنین مقررات ملی ساختمان ایران و نشریه ۲۸۰۰ صورت می گیرد.

D vtuOEW4AA0 I8

گروه صنعتی بجین پارس تولید کننده سازه های ال اس اف Lsf و Cfs با پیشرفته ترین خطوط تولید در ایران

 

خدمات ما :

–             تولید کننده سازه های ال اس اف Cfs و Lsf

–             سازنده نیروگاه های خورشیدی مگاواتی و خانگی

گروه صنعتی بیجین پارس اولین طراح و تولید کننده ماشین آلات رول فرمینگ مقاطع مختلف ال اس اف LSF  و CFS تمام اتوماتیک با سیستم منحصر به فرد کامپیوتری در ایران است .

که با تلاش شبانه روزی مهندسین و متخصصان مجموعه بیجین پارس موفق به ساخت این دستگاه که قابل رقابت با دستگاههای مشابه اروپایی ، آمریکایی و کانادایی می باشد ، گردیده است و نیز در این راستا موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن شده است .

همچنین این مجموعه ﻗﺎدر اﺳﺖ ﻫﻤﺰﻣـﺎن ﻋﻤﻠﯿﺎت ﻓﺮم دﻫﯽ و ﭘـﺎﻧﭻ را روي اﻧـﻮاع ورق ﻫـﺎي(ﮔــﺎﻟﻮاﻧﯿـﺰه ، روﻏﻨـﯽ ، ﺳﯿـﺎه ، آﻟـﻮﻣﯿﻨﯿـﻮم ، اﺳﺘﻨﻠﺲ اﺳﺘﯿﻞ) ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ و دﻗﺖ ﺑﺎﻻ (1.0 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘـﺮ)اﻧﺠـﺎم دﻫﺪ و ﺑﺎ در اﺧﺘﯿـﺎر داﺷﺘﻦ ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ و ﺗﮑﻨﺴﯿﻦ ﻫﺎي ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑـﻪ و ﻣﺴـﻠﻂ ﺑﻪ داﻧﺶ روز در ﻓﻀﺎي ﻣﻨﺎﺳﺐ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ اي ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻟﻤﺎﻧﻬﺎي ﺳﺎزه ایي، غیر سازه ایی و اﺗﺼﺎﻻت در راﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺳﺎزه ﻫﺎي سبک LSF، CFS، سازه های خورشیدی (با انواع فرم ها و پانچ ها) و پروفیل کنافی را در ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن و ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ در طرح های متنوع اراﺋﻪ دﻫﺪ.

Packaging ARPAC

سیستم سازه های فولادی سبک (LSF) ، یک سیستم سازه ای پیشرفته است که در انواع ساخت ها و سازهای یک و چند طبقه ساختمان های مسکونی ویلایی اداری ،هتل ها و هتل آپارتمان ها ، ساختمان های مدارس و دانشگاهی ، رستورانها و… مورد استفاده قرار می گیرد.
اصلی ترین عامل در سازه های فولادی سبک ، مقاطع فولادی جدار نازک(LGS) می باشد.

مقاطع فولادی جدار نازک، مقاطع فلزی سرد نورد شده ای می باشند که با استفاده از ورقهای فولادی نازک و با استفاده از روشRoll Forming شکل دهی می شوند که داشتن ضخامت یکنواخت در عرض مقاطع باعث می گردد، تولید در حجم بسیار بالا و با کیفیت مناسب و یکنواخت انجام گیرد.

ویژگی های سازه ال اس اف Lsf

• کاهش نیروهای لرزه‌ای
• عملکرد لرزه‌ای مناسب
• کاهش قابل توجه در زمان ساخت
• بازگشت سریع سرمایه اولیه
• اقتصادی شدن ساخت مسکن
• سازگاری با محیط زیست و رعایت اصول ساخت و ساز پایدار
• دوام و پایداری سازه و افزایش عمر مفید ساختمان
• کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری ساختمان
• سادگی در پیش ساختگی و تولید انبوه
• نصب سریع و آسان
• عدم وجود تاخیر های ناشی از شرایط آب و هوایی در تولید ، ساخت و نصب سازه
• دقت بالا در اجرای جزئیات
• عدم قابلیت اشتعال
• مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و حمله موریانه ها
• عدم نیاز به قالب بندی
• عدم وجود افت و خزش در دماهای محیطی
• کیفیت یکنواخت
• حمل و نقل اقتصادی
• قابلیت بازیافت مصالح
موارد استفاده از سازه LSF :
ساخت ویلا انبوه سازی وساختمان های مسکونی واداری چند واحدی تا 5طبقه
ساختمان های ورزشی وآموزشی
واحد های صنعتی وپارتیشن بندی(دیوار اطراف سوله ها و……..)
احداث نیم طبقه در داخل بناهای با ارتفاع زیاد
امکان اضافه کردن یک یا چند طبقه به ساختمان های بنایی، فلزی وبتنی به دلیل سبکی سازه
ساخت نمازخانه ، سرویس بهداشتی، مسجد ، تالار،رستوران ها وفست فود ، اتاق های نگهبانی ،کمپ یا ساختمان ،استقرار نیروی انتظامی ( ساختمان پلیس)،کمپ های راهداری و پمپ بنزین ها وساختمان تجهیز کارگاه،مجتمع های تفریحی و بین راهی

مدرسه سازی

نیروگاه های خورشیدی:

از نظر تئوریک، نیروگاههای خورشیدی از جنبه نوع عملکرد به دو دسته تقسیم می شوند:

نیروگاه های حرارتی

نیروگاههای فتوولتائیک

WhatsApp Image 2019 10 04 at 15.55.56

نیروگاه حرارتی:

مکانیزم تولید برق در این نوع نیروگاه ها، تمرکز نور خورشید برای گرم کردن موادی است که توان نگهداری دما را دارند، من جمله بعضی از انواع نمک ها یا روغن ها، سپس از این حرارت ذخیره شده، همانند سایر نیروگاههای حرارتی برای تولید جریان برق استفاده می گردد.

این نوع نیروگاهها خورشیدی، مختص مناطق گرم و بیایانی من جمله خاور میانه و آفریقا است، کما اینکه در امارات و عربستان سرمایه گذاری زیادی روی این نوع نیروگااه انجام شده است و در مناطق کویری ایران نیز امکان احداث این نوع از نیروگاهها وجود دارد.

نیروگاه فتوولتاییک:

در این نوع نیروگاه، تولید برق حاصل تابش نور خورشید بر صفحاتی از سلولهای خورشیدی است.

این سلولها که همگی ما ، حداقل از طریق تصاویر با آنها آشنایی داریم، بر اثر تابش نور، مقادیری از برق DC تولید میکنند.

بازده صفحات خورشیدی نسبت به نور تابیده شده بر آنها امروزه حدود 16 درصد است و این راندمان هر چند به ظاهر کم است، اما توجه داشته باشید که این انرژی تا فبل از نصب صفحات خورشیدی هدر می رفته و در نتیجه این میزان بازده، کاملا مناسب است، کما اینکه از نظر تئوریک، توان اسمی سلول های خورشیدی نهایتا تا 27 درصد است و دانشمندان هر ساله با پیشرفت تحقیقات بیشتر به این عدد نزدیکتر می شوند و هر ساله پنل هایی با توان بازدهی بالاتری طراحی و تولید میگردد.

ساخت استراکچر(پایه) پنل های خورشیدی

گروه صنعتی بیجین پارس، مفتخر است، با تکیه بر توان و تجربیات متخصصین و طراحان داخلی، اقدام به ساخت دستگاههای تمام اتوماتیک رول فرمینگ نموده، به گونه ای که توان طراحی و ساخت گستره وسیعی از پروفیل های رایج و بروز دنیا در صنعت ساخت پایه های نیروگاه خورشیدی اعم از کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس را داراست.

در همین راستا با افتخارادعا میکنیم، دستگاههای پانچ و رول فرم ساخت متخصصین ما، در ایران منحصر به فرد بوده و از نظرسرعت و توان روزانه تولید پروفیل، تنوع ابعاد و پانچ های متنوع روی پروفیل ها، بی رقیب است.

برتری و مزیت ما، طراحی و تولید سازه های نیروگاه خورشیدی اعم از سازه پشت بامی، زمینی، و مگا اسکیل در بهترین و اقتصادی ترین فرم ممکن و تولید آنها در کوتاهترین زمان ممکن است.

WhatsApp Image 2019 10 04 at 15.55.55

سازنده نیروگاه های خورشیدی مگاواتی و خانگی

انرژی خورشیدی یکی از منحصر به ‌فردترین منابع انرژی تجدیدپذیر در جهان است و منبع اصلی تمامی انرژی‌های موجود در زمین است.

انرژی خورشید همانند سایر انرژی‌ها بطور مستقیم یا غیر مستقیم می‌تواند به دیگر اشکال انرژی همانند گرما، الکتریسیته و… تبدیل شود، اما موانعی بعلت کمبود دانش و تجربه میدانی موجب شده تا استفاده کمی از این انرژی در ایران صورت گیرد.

اخیراً استفاده ازمنابع عظیم انرژی خورشید برای تولید انرژی الکتریسته، ایجاد گرمایش محوطه‌ها و ساختمان‌ها و … در ایران شروع گردیده‌ است.

این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات نوین و بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در بخش های تولید، کنترل کیفیت و دیگر بخش ها توانسته همواره بر کیفیت محصولات خود بیافزاید چرا که اعتقاد ما بر این است که رمز ماندگاری و استمرار نیکنامی در بازار تداوم در تعالی و پیشبرد کیفیت است.

نمونه ای از پروژه های انجام شده در سال 97 :

کارفرما : شرکت نورسان انرژی آریا

فاز اول پروژه 4 مگاواتی قلعه گنج کرمان

پروژه ا مگاواتی بردسیر کرمان

پروژه 400 کیلواتی یزد

پروژه 100 کیلوواتی زاهدان

فاز اول نیروگاه 4 مگاواتی قلعه گنج کرمان

کارفرما: ساوالان سولار

پروژه 500 کیلوواتی کاشان

پروژه 100 کیلوواتی قم

پروژه 50 کیلوواتی سیرجان

پروژه 100 کیلوواتی یزد

پروژه 20 کیلواتی کرج

و بیش از 200 کیلوات پروژه های پشت بامی در تهران

نیروگاه 500 کیلواتی کاشان

کارفرما: مولد گستر شایان

100 کیلوات انواع سازه های پشت بامی،  شیروانی و زمینی در روستاهای سیرجان کرمان

کارفرما: شرکت رادمان پاک انرژی

پروژه 10 کیلوواتی پشت بامی تهران

کارفرما: شرکت آراپل

پروژه 5 کیلوواتی پشت بامی شیروانی

کارفرما: شرکت همت کاران

پروژه 400 کیلوواتی احداث شده بر روی کانال خروجی تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران

این پروژه با شرایط اجرا و سازه کاملا خاص خود، پروژه ای منحصر به فرد در ایران و خاور میانه و اولین از نوع خود در ایران است.

طول خرپاها در این پروژه 12 متر بوده و کلیه مراحل طراحی، دیتیل دیزاین، شاپ دراوینگ و مشاوره و روش اجرا و نیز مشارکت در احداث توسط مهندسین و تیم بجین پروفیل صورت گرفته است.

نوآوری، کیفیت و خدمات به موقع را با بجین پارس تجربه کنید

تخصصی ترین مجموعه فعال در زمینه تولید سازه های فولادی سبک

آیا درخواست مشاوره یا سفارش دارید؟ ما از تماس شما خرسند خواهیم شد

bb

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 22448448 (۲۱) ۹۸+

تخصصی ترین مجموعه فعال در زمینه تولید سازه های فولادی سبک

کارخانه تولید(رول فرم) سازه های ال اس اف و با رزومه ای قوی و تجربه ای چندین ساله برترین گزینه جهت ساخت یا توسعه بنا شما خواهد بود.

تولیدات بجین پارس از استانداردهای معتبر جهانی نظیر IBC ، AISI و مقررات ملی ساختمان ایران تبعیت می کند و طراحی ها با استفاده از بخش نامه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران بر اساس آیین نامه AISI IBC آمریکا و همچنین مقررات ملی ساختمان ایران و نشریه ۲۸۰۰ صورت می گیرد.

گروه صنعتی بیجین پارس با دارا بودن مهندسین با دانش بالا و مونتاژ کاران و نصابان آموزش دیده , توانا در اجرای این سازه های نوین می باشد.