خدمات پانچ

خدمات پانچ

گروه صنعتی بیجین پارس آماده ارائه انواع خدمات مربوط به پانچ ورق و برش ، نورد ، خمکاری و فرمینگ انواع ورق های روغنی ، سیاه ، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی از ضخامت 0.3 میل تا 5 میل به کلیه مشتریان محترم می باشد.

پانچ ورق چیست؟

سوراخ کاری و ایجاد حفره یا برجستگی در انواع متریال های موجود اعم از ورق های فلزی را می توان تعریف کلی پانچ دانست. در فرهنگ فارسی معین کلمه پانچ به این صورت معنا شده است: دستگاه یا وسیله ای که کاغذها را با آن سوراخ و باطل کنند مانند منگنه و… . پانچ ورق نیز یک فرآیند شکل‌دهی فلزات است که در آن با استفاده از یک پرس پانچ، به ابزاری به نام پانچ نیرو وارد می‌شود تا به داخل قطعه فلزی وارد شده و با برش دادن قطعه، در آن سوراخ ایجاد کند. غالباً پانچ پس از عبور از قطعه و سوراخ کردن آن، به یک حفره حدیده در زیر قطعه وارد می‌گردد. در عملیات پانچ ورق، یک تکه قراضه فلزی که از محل سوراخ بریده می‌شود، به داخل حفره حدیده می‌افتد.

مزایای سفارش پانچ به تولید صنعت بیجین پارس

پانچ در مقایسه با لیزر سرعت بالاتر و هزینه کمتر دارد علاوه بر این که قابلیت مارکینگ و فرمدهی های پیچیده را دارد. در ادامه به دیگر محسنات این روش پانچ اشاره میکینم : قابلیت ایجاد سوراخ های زیاد بر روی ورق با دقت بالا و سرعت بالا دقت در سطح مطلوب سرعت برش خوب قابلیت ایجاد برآمدگی (فک) بر روی ورق دقت بالای سوراخکاری بصورت هندسی سرعت در سوراخکاری عدم نیاز به خطکشی تکرار پذیری بالا استفاده از کنترلهای صنعتی دقت محورها در حد هزارم میلی متر

خدمات پانچ ورق

برخی پردازشها باعث افزایش کارایی و همچنین زیبایی محصولات می شود انجام خدمات پانچ ورق آلومینیوم نیز یکی از این موارد است. می توان الگوهای متنوع و نامحدودی از طرح های استاندارد تا طرح های پیچیده و سفارشی را توسط دستگاه پانچ تولید کرد. برای پانچ ورق طراحی و ساخت مدل های متنوع و استاندارد، بالاترین کیفیت پانچ فلز را ارائه می دهد. دستگاه پرس با کنترل توسط رایانه به راحتی می تواند اشکال هندسی را در یک ثانیه برروی ورق آلومینیوم حک کند.

تولید صنعت بیجین پارس با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه مهندسی مکانیک، ارائه دهنده خدمات پانچ با استفاده از تجهیزات حرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت خدمات پانچ با ما تماس بگیرید.

 نوآوری، کیفیت و خدمات به موقع را با بجین پارس تجربه کنید

تخصصی ترین مجموعه فعال در زمینه تولید سازه های فولادی سبک

 

تماس با ما  :

1)      ایمیل شرکت : bejinpars@gmail.com

2)      شماره تلفن دفتر : 22193494-021

3)      شماره های تماس کارخانه :  02156258237-02156258238

4)      شماره فکس : 89771637

5)      آدرس کارخانه : جاده قدیم قم ، کیلومتر ۵ ، جاده چرم شهر ، ناحیه صنعتی بجین ، خیابان چهارم غربی، پلاک 39 کد پستی ۱۸۳۵۱۹۱۷۱۹

6)      همراه مهندس چشمه علائی :09123399587