کاتالوگ ال اس اف

کاتالوگ ال اس اف

‏ال اس اف (LSF) در واقع سیستم‌های پیش ساخته یا مودولاری هستند که از مقاطع فولادی جدار نازک (LGS) ساخته شده‌اند. این مقاطع فولادی در واقع ورق‌های کم ضخامت فولادی دارای پوشش‌های گالوانیزه هستند.

مشاهده کاتالوگ تولید صنعت بجین پارس

 

این ورق‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و روش ساخت رولی، نورد شده و به صورت پروفیل‌های سبک در ابعاد مختلف تولید‌ می‌شوند. این سازه‌های پیش ساخته فولادی عمدتاً به صورت خشک و با استفاده از اتصالات پیچیده اجرا می‌شوند.

سازه ‏ال اس اف در واقع تشکیل دهنده چهارچوب یا اسکلت ساختمان است. دیگر قسمت‌های ساختمان را نیز به منظور سبک‌سازی حداکثر سازه از پروفیل‌های سرد نورد شده استفاده می‌کنند.

این پروفیل‌ها را با مصالح مختلف از جمله سرامیک، سنگ و پی‌وی‌سی می‌توان پوشش داد. فضای درونی نیز هیچ تفاوتی با ساختمان‌های معمولی ندارد.

مزایای سازه های ال اس اف LSF

 

 • سرعت اجرای بسیار بالا با ال اس اف

روش ال اس اف این امکان را برای سرمایه گزاران فراهم می کند قیمت ال اس اف تا سرمایه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ساختمان سازی بازگردانده شود. ساخت ویلا به روش lsf به عنوان مثال برای احداث یک بنای ۴ طبقه با مساحت ۱۰۰۰ متر مربع زیر بنا تنها ۱۱۴ روز کاری زمان نیاز دارد. ویلا ال اس اف افزایش ۸ الی ۱۳ درصدی فضاهای مفید داخلی در مقایسه با شیوه ی سنتی.

 

 • کیفیت بالا و یکنواخت محصول نهایی ال اس اف

به علت اینکه مقاطع سازه ای این سیستم در کارخانه تولید و برش خورده و سپس توسط تکنسینهای فنی اجرا می گردند، قیمت ال اس اف lsf کیفیت محصول نهایی در مقایسه با ساخت و ساز سنتی بسیار بالاتر می باشد.

 

 • سبکی و در نتیجه کاهش نیروی زلزله وارد بر سازه lsf

وزن سازه ای این سیستم حدودا ۲۵%-۳۰% سازه های معمول است ساخت ویلا به روش lsf در نتیجه به همین نسبت نیروی زلزله بسیار کمتری را به خود جذب می نماید.

 

 • کیفیت بالای اجرای اتصالات Lsf

طراحی ویلا با ال اس اف lsf بر خلاف ساخت و سازهای سنتی که در اغلب موارد کیفیت اجرای اتصالات پایین و منشاء بسیاری از خرابیها در زلزله می باشند، در این سیستم اتصالات ساده و همانند سایر اجزای سازه دارای کیفیت اجرای بالایی می باشند.

 

 • برخوردار از استانداردهای جهانی مصرف انرژی با سازه ال اس اف

به لحاظ عایق بندی مناسب دیوارها در سیستم ال اس اف LSF درصد انتقال انرژی در این ساختمانها بسیار پایینتر از سازه های سنتی است قیمت ال اس اف و در دراز مدت منجر به صرفه جویی قابل توجه در هزینه گرمایش و سرمایش ساختمان می شود.

 • حمل و نقل آسان lsf

سبکی و ابعاد کوچک مقاطع، زمینه را برای حمل و نقل آسان حتی برای نقاط صعب العبور فراهم می کند.

 • قابلیت بازیافت بخش عمده مصالح ال اس اف

اغلب اجزای سازه ای و غیر سازه ای در این سیستم به صورت پیچ اجرا می شوند و خانه lsf بازیافت آنها به سهولت امکانپذیر است. نزدیک به ۷۰ درصد مصالح قابلیت تعویض شدن دارند.

 • مقاومت و دوام بالا در برابر شرایط محیطی نامطلوب

به دلیل گالوانیزه بودن کلیه مقاطع، ساختمانهای ساخته شده با این روش دارای مقاومت مناسب تری در برابر خوردگی و رطوبت بوده و در شرایط محیطی شمال و جنوب کشور دارای عمر مفید بیشتری خواهند بود.

 • سهولت اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی

در روند شکل دهی و ساخت مقاطع فولادی جدار نازک، سوراخهایی استاندارد در جان این مقاطع پیش بینی می شود معایب سازه ال اس اف که عبور سیم ها و لوله ها از داخل انها باعث تسهیل در نصب سیستم های الکتریکی و لوله کشی ها در داخل دیوار می گردند.

 • تطابق فرهنگی محیط داخل و نمای ساختمان با ساختمانهای سنتی

در سطوح خارجی انواع نماها از قبیل سنگ، آجر نما، نمای PVC، چوبی یا آلمینیومی، رنگ، کاشی، سرامیک و… قیمت lsf در فضای داخل نیز همانند ساخت ویلا lsf دیوارهای معمول امکان اجرای رنگ، کاغذ دیواری و… وجود دارد که این خصیصه باعث می گردد تفاوتی با ساختمانهای معمول و رایج احساس نشود.

 • عملکرد صوتی خوب

عایق درون دیوارها باعث عدم انتقال صدا و عملکرد صوتی مناسب سازه lsf چیست؟ این ساختمانها می شود.

 • برخوردار از استانداردها و ضوابط ضد آتش سوزی

تمام عناصر این سیستم از جمله عایقهای حرارتی و صوتی از استانداردهای ضد حریق برخوردار می باشند.

 • نیاز به فضای کم کارگاهی و ایمنی بیشتر در کارگاه ال اس اف

کاتالوگ ال اس اف

کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
کاتالوگ ال اس اف
 
پیمایش به بالا
Call Now Button